free web hit counter

Koszule męskie na jesień 2010!

Jeśli chodzi o koszule męskie w sezonie jesień 2010 nie mamy się co spodziewać jakiejś rewolucji jeśli chodzi o modę.  Przeważają kroje klasyczne i tak zwane SemiLine czyli koszule nieco dopasowane do ciała.

Jakkolwiek na rynku pojawiło się kilka nowości. A oto one w skrócie:

Kastor wprowadził na rynek kolekcję koszul ELETTO, doskonale wykończonych, przeważnie z podwójnymi makietami. Są to koszule skierowane do wymagającego odbiorcy ceniącego sobie szyk, elegancję i komfort. Wszystkie koszule są wykonane z doskonałej jakości materiałów i oczywiście są świetnie skrojone. Kastor jako producent ekskluzywnych koszul widać, że zachowuje wysoki standard wykonania.

Wrangler wzoruje się nadal na kowbojskich koszulach w kratę. Proponuje przeważnie dwa krój – standardowy (luźna koszula) i dopasowujące  się do sylwetki ciała. Wykończenie koszul nie jest tak staranne jak w Kastorze, ale nie ma się co dziwić w końcu głównym odbiorcom Wranglera są ludzie młodzi, preferujący “luźny styl” ubierania się.

Kapp Ahl firma podobnie jak Wrangler sprzedaje koszule skierowane do młodego odbiorcy preferującego “swobodny styl” ubierania się, ale dążącego do zachowania pewnej nutki elegancji. Są to koszule noszone na co dzień. Na jesień2010 pojawiło się kilka nowych wzorów, ale firma nie wprowadziła, żadnych rewolucyjnych rozwiązań kroju, czy standardów wykonania.

Podsumowując, rewolucji czy przewrotu w koszulach męskich na jesień 2010 nie ma – jakkolwiek na rynku pojawiło się kilka interesujących kolekcji.


Leave your own comment

Comments RSS Subscribe to the Comments RSS.
Trackback Leave a trackback from your site.
Trackback URL: http://www.koszule.tdnet.com.pl/2010/10/koszule-meskie-na-jesien-2010/trackback/