free web hit counter

Konfekcja damska

Dziś notka raczej dla Pań, choć także Panowie mogą być zainteresowani. Skończyło się lato czas wrócić z urlopu do pracy, szkoły lub na uczelnię. Jest to okres kiedy zazwyczaj zaopatrujemy się w nową odzież – wszystko po to, aby rozpocząć nowy etap roku w całkiem nowym stroju.

Wrzesień to także okres kiedy na rynku pojawiają się nie tylko nowe wzory męskich koszul, ale także całkiem nowe linie damskiej konfekcji. Jako, że wraca czas na odzież bardziej oficjalną (praca w biurze, odświętne gale w szkołach, święta państwowe) na sklepowych półkach pojawiają się stylowe spodnie, garsonki oraz spódnice.

W bieżącym sezonie najmodniejsza konfekcja damska to klasyczna elegancja. Ciepłe kolory w odcieniach słomkowym, zgniłozielonym oraz jasnym brązie. Popularne są buty na obcasach typu słupki, krótkie kożuchy i apaszki. Oczywiście taką spokojną tonację zawsze warto przełamać wystrzałowymi dodatkami. Modne są wyraziste kolory torebek, długie skórzane rękawiczki oraz cętkowane chusty.

Dzięki nowej linii damskiej konfekcji polskie ulice mogą wyglądać na jesień naprawdę interesująco. Panie zapewne już buszują po sklepach, a Panowie zacierają ręce z radości na samą myśl o wystrzałowych strojach, które będą mogli obserwować każdego dnia.


Leave your own comment

Comments RSS Subscribe to the Comments RSS.
Trackback Leave a trackback from your site.
Trackback URL: http://www.koszule.tdnet.com.pl/2011/09/konfekcja-damska/trackback/