free web hit counter

Spinki do mankietów

Dla tych, którzy uważali, że spinki do mankietów są przestarzałym i zbędnym zabytkiem historii mamy przykrą wiadomość: jesteście całkowicie na bakier z modą! Można pokusić się o stwierdzenie, że spinki znów wracają do łask i stanowią o wytworności i wyrafinowanym guście ich posiadacza. Co więcej, pasjonaci eleganckich koszul twierdzą, że tak naprawdę nigdy nie wyszły one z mody i używane były zawsze przez eleganckich mężczyzn.

Warto zatem być na bieżąco i w tej dziedzinie mody i nabyć specjalne koszule pozbawione guzików przy mankietach. Okazuje się, że nie są one obecnie rzadkością i można je nabyć w większości sklepów odzieżowych.

Pozostaje pytanie jakie spinki wybrać, aby pasowały do kroju i koloru koszuli. Tak jak i w innych kwestiach: wszystko zależy od naszego gustu oraz okoliczności, podczas których będziemy prezentować nasze spinki. Podczas oficjalnych uroczystości, kiedy prezentujemy się w wytwornych koszulach, musimy zaopatrzyć się w spinki o klasycznym kształcie (zwykle okrągłe lub prostokątne) o błyszczącej i gładkiej fakturze. Podczas uroczystości mniej oficjalnych lub też po prostu na co dzień podczas pracy w biurze możemy sobie pozwolić na odrobinę luzu i wpiąć w rękaw koszuli spinki w kształcie np. symbolu dolara czy też podkowy. Dla ekscentryków proponujemy z kolei spinki w kształcie rewolwerów lub też koła od ruletki.

Sposób w jaki ozdobimy mankiety naszych koszul zależy także od… zasobności naszego portfela. Na rynku znajdują się spinki wykonane ze srebra, pozłacane oraz wysadzane szlachetnymi kamieniami. Dla prawdziwych krezusów mamy także wyroby tytanowe o wyrafinowanych i skomplikowanych kształtach.

Wybór jest duży. Nasze koszule nie muszą być jedynie prostym odzieniem. Dzięki efektownym spinkom zyskują one posmak elegancji i wyrafinowania.


Leave your own comment

Comments RSS Subscribe to the Comments RSS.
Trackback Leave a trackback from your site.
Trackback URL: http://www.koszule.tdnet.com.pl/2011/03/spinki-do-mankietow/trackback/